Powered by Smartsupp

SPORTOVNÍ VYŽITÍ

 

       

Golf Club Veltlinerland Poysdorf

Knížecí tenisový kurt

MOTOKÁRY BŘECLAV

Půjčovna kol Hurá na kolo Valtice

 

Golf Club Veltlinerland Poysdorf

Golfové hřiště v Poysdorfu je oblíbeným cílem v této oblasti. Hřiště nabízí krásné scenérie a různorodé výzvy pro hráče všech úrovní.

 

www.poysdorf.golf

 

Knížecí tenisový kurt

Pro tenisové nadšence je v areálu zámeckého parku k dispozici tenisový kurt, který nabízí úchvatný výhled na Valtický zámek

 

www.tenis.vsvaltice.cz

 

MOTOKÁRY BŘECLAV

Motokáry v Břeclavi jsou skvělou zábavou pro všechny závodní nadšence. Zázemí půjčovny nabízí možnost posezení na zastřešené venkovní terase s výhledem na celou trať.

 

www.motokarybreclav.cz

 

Půjčovna kol Hurá na kolo Valtice

Plánujete výlet na kole Lednicko-valtickým areálem? Hurá na kolo Vám poskytne potřebné vybavení pro den plný dobrodružství. Vydejte se na cestu a objevte krásu okolní krajiny.

 

www.huranakolo.cz

       

JETSURF Valtice

Petanque klub Valtice

Lanové centrum Hájenka Park Břeclav

Aqualand Moravia

 

JETSURF Valtice

Jestliže hledáte nový a vzrušující způsob, jak strávit čas ve Valticích, určitě byste měli vyzkoušet Jetsurf. Během instruktáže se naučíte správné ovládání surfovacího prkna a vodní dobrodružství může začít.

 

www.jetsurf-academy.cz

 

Petanque klub Valtice

Petanque klub ve Valticích je ideálním místem, kde strávit aktivně čas s rodinou nebo přáteli na čerstvém vzduchu.  Tato tradiční hra nabízí nejen fyzickou aktivitu, ale také příležitost k sociálnímu setkaní a sdílení radosti ze hry s ostatními.

 

petanque-klub-valtice.webnode.cz

 

Lanové centrum Hájenka Park Břeclav

Hájenka Park v Břeclavi je skvělým místem pro milovníky dobrodružství a adrenalinu. Nachází se v krásném přírodním prostředí a nabízí širokou škálu lanových cest a překážek pro všechny věkové kategorie. Jestliže hledáte aktivitu plnou vzrušení a zábavy, navštivte centrum Hájenka Park.

 

www.hajenkabreclav.cz 

 

Aqualand Moravia

Aqualand v Pasohlávkách je výborným místem k relaxaci a zábavě. Tento vodní park nabízí širokou škálu atrakcí pro dospělé i děti, včetně bazénů, tobogánů a wellness zařízení. Bez ohledu na počasí zde můžete strávit den plný nezapomenutelných zážitků.

 

www.aqualand-moravia.cz

       

Wake Park Merkur

Therme Laa

 

Squash Lednice

Lezecká stěna v Břeclavi

Wake Park Merkur

Pro všechny milovníky vodních sportů, kteří hledají adrenalin a vzrušení je ideálním cílem Wake Park Merkur. Každý okamžik strávený v tomto parku je plný zábavy.

 

www.wakemerkur.cz

Therme Laa

Termální lázně Laa v nedalekém Laa an der Thaya, jsou oáza klidu a relaxace. Termální prameny mají blahodárný účinek na tělo i mysl. S moderním vybavením, velkou škálou wellness procedur a lázeňských služeb si zde každý najde svůj vlastní způsob regenerace.

 

www.thermelaa.cz

 

Squash Lednice

Squash v Lednici je výborným způsobem, jak se zapojit do aktivního sportu a zároveň si užít čas s přáteli či rodinou. Tato rychlá a dynamická hra poskytuje výzvu pro všechny úrovně dovedností a zlepšuje kondici a koordinaci.

 

www.lednice.cz

 

Lezecká stěna v Břeclavi

Skvělou výzvou může být lezecká stěna v Břeclavi, která potěší jak rekreační tak výkonnostní lezce. Nechte se unést do světa lezení a objevte nové možnosti pro svou lezeckou vášeň.

 

www.palavskyvesak.com

       

Plavby zámeckým parkem

Hippoclub Lednice

 

Lodní doprava Nové Mlýny

Stezka bosou nohou

Plavby zámeckým parkem

Plavba lodí parkem lednického zámku je výjimečný zážitek, který návštěvníkům poskytuje možnost objevovat krásu této historické lokality z jiné perspektivy. 

 

www.plavby-lednice.cz

Hippoclub Lednice

Romantické jízdy v kočárech v areálu lednického zámku jsou jako cesta časem, kdy si můžete užít atmosféru starobylého šlechtického sídla a okouzlujícího parku. Prožijte nezapomenutelný okamžik ve stylu minulých století a objevte krásy tohoto historického místa z pohodlí kočáru.

 

www.hippoclub.cz

 

Lodní doprava Nové Mlýny

Užijte si kouzelnou plavbu lodí po dolním jezeře Nových Mlýnů mezi přístavy – Pavlov, Dolní Věstonice a Šakvice a okouzlete se okolní krajinou plnou přírodních scenérií a historických památek.

 

www.lodnidoprava.com

 

Stezka bosou nohou

Stezka bosou nohou ve Valticích je jedinečný způsob, jak se propojit s přírodou, procítit zemi pod svýma nohama a prožít den plný smyslového poznání.

 

www.zamek-valtice.cz

 

Residence Barrique

 

Residence Barrique s.r.o.

IČ: 18032320

Petra Bezruče 720, 691 42 Valtice

Copyright 2024 RESIDENCE BARRIQUE - hotel Valtice, apartmány Valtice | WEB BY GOLDEN ORANGE S.R.O.